Boxco Blog

Marakeş Pufları

 Marakeş Pufları

Hem bizim tarzımız hem de tüm dünyaya hükmeden Marakeş Puflarından bahsedelim biraz. Günümüz iç mimarisinde modernize edilmiş dokuların yanı sıra geleneksel motiflere ve mimariye de yoğun ilgi gösteriliyor. Fas’ın büyülü dünyasında yer alan mistik ve bol tarih kokulu muazzam şehir Marakeş

Devamını Oku

Antre Aydınlatma ve Püf Noktaları

Antre Aydınlatma ve Püf Noktaları

Aydınlatma sistemleri, evinizin dekorasyonlarını daha görsel hale getirip, evinizi ışıl ışıl hale getiren sistemlerdir.  Uygulayacağınız dekorasyon fikrine göre farklı sistemler deneyebilir veya aykırı tasarımlara sahip olan aydınlatma sistemleri, avizeler, sarkıtma lambalar, led sistemleri ve led şerit aydınlatmaları tercih edebilirsiniz

Devamını Oku

Dekorasyonda Sonbahar Etkisi

Dekorasyonda Sonbahar Etkisi

Mevsim değişiklikleri ruh halimizi etkilediği gibi giyim tarzımız kadar yaşam alanlarımızı da etkilemekte. Belki yapraklar ve renkler açısında doğrudan bir etkisi olmasa da genel olarak mevsim esintilerini evlerimizde hissetmeyi severiz.

Devamını Oku

Evinizi Baştan Yaratmanın 9 Altın Yolu

Evinizi Baştan Yaratmanın 9 Altın Yolu

Yaratıcı mısınız? Kullanın! İç mekan tasarımı hiç bir şey değil ama yaratıcılıktır. Büyük mağazalara gidip, pahalı ve gösterişli ürünler almak biraz kolaya kaçmaktır. Evinizde olan şeylere bir göz atın, yaratıcılığınızı kullanın ve neler yapabileceğinize bir bakın!

Devamını Oku
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Fırsatları Kaçırmayın!

Bültenimize Abone Olun

Bültenimize abone olun, indirim ve kampanyalarımızı size e-posta ile gönderelim. Fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!